Villa Toscana Zakopane
O nas

O nas

Restauracja włoska Villa Toscana znajduje się w samym sercu zakopiańskich Równi Krupowych w zabytkowej willi i powstała z zamiłowania do tworzenia rzeczy doskonałych. Przepiękny budynek restauracji noszący znamiona stylu zakopiańskiego idealnie wpisuje się w okoliczny pejzaż Tatr. Zapach pizzy wypiekanej w piecu opalanym drewnem, kucharze z talentem kulinarnym, ciepłe wnętrza inspirowane alpejskim klimatem, a także profesjonalna i miła obsługa sprawią, że każdy poczuje się tu jak u siebie.

Najlepsza domowa pasta, ravioli … to tylko początek kulinarnej przygody, którą przygotował dla Was nasz Szef Kuchni, bo nasza karta menu to prawdziwa podróż po włoskiej krainie smaków.

Dania w karcie zostały sporządzone na podstawie oryginalnych, nie spolszczonych przepisów naszych włoskich kucharzy dlatego, że jakość i smak potraw są dla nas najważniejsze. Od lat również współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami produktów z Włoch po to aby mieć pewność, że wszystko co serwujemy ma autentycznie włoski smak.

Włoska kuchnia nie może się obejść bez doskonałych win, które pomożemy odpowiednio dobrać, aby umiejętnie podkreślały smak zamówionych dań.

Uzupełnieniem oferty dań i win stanowi wyborna włoska kawa, wyprodukowana z najszlachetniejszych ziaren, doskonała zarówno w wersji espresso, jak i w wersji latte.

Zakopane doczekało się restauracji z prawdziwie włoską kuchnią i rodzinną atmosferą. Nasi wszyscy nowi Goście zwracają uwagę na przestronne, atrakcyjne wnętrza, wysoką jakość obsługi i serwowanych dań. Villa Toscana cieszy się niesłabnącą popularnością w śród miejscowych i jest przez nich najchętniej polecanym miejscem na rodzinne uroczystości

Pragniemy aby restauracja włoska Villa Toscana w Zakopanem była symbolem dobrego smaku i gustu i kojarzyła się z najlepszym serwisem oraz niespotykaną atmosferą. Staramy się dbać o te wartości każdego dnia.