Villa Toscana Zakopane

Blog

/ / Śniadanie „na mieście”

Śniadanie „na mieście”

Stara prawda o tym, że śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia od jakiegoś czasu nabrała nowego znaczenia. Bo śniadanie „na mieście” to nie tylko zdrowy nawyk, ale prawdziwa rewolucja kulturowa!

Cieszymy się, z tej kulinarnej zmiany rzeczywistości jedzenia śniadań poza domem. O tym, że śniadanie jest bardzo ważne, gdyż daje nam energię i uzupełnia kalorie oraz ożywia po nocy uśpiony organizm wiemy wszyscy. Jednak śniadanie w Toscanie to coś znacznie więcej. To atmosfera, zapach świeżo mielonej kawy od wejścia, oraz smak dzieciństwa ukryty w jajecznicy na maśle.

Jeśli i Ty lubisz celebrować początek dnia w miłym otoczeniu, zachęcamy o poranku do odwiedzenia restauracj i zapoznania się z naszą śniadaniową ofertąVilla Toscana oferuje śniadania dla każdego!

Poznaj urok i smak śniadania na mieście odwiedzając Villa Toscana w Zakopanem

Zaskoczymy Cię różnorodnością smaków i niskimi cenami. Nasze menu śniadaniowe zawiera kilka mocnych i klasycznych pozycji z pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Miłośnicy śniadań na słodko docenią nasze pyszne, puszyste naleśniki z czekoladą i bananem podane z sosem malinowym w cenie 12,90zł, lub cieplutkie i chrupiące cornetto podane z dżemem i białą czekoladą w cenie 9,90zł. Natomiast dla tych którzy od rana potrzebują silnego zastrzyku energii proponujemy jajka sadzone z bekonowymi chipsami w cenie 9,90zł czy równie sycące frakfurterki z grilla w cenie 13,90zł. Nie brakuje również propozycji przeznaczonych dla osób dbających o linię jak owsianka z miodem i owocami w cenie 9,90zł. Do śniadania można zamówić fantastyczną kawę śniadaniową, kakao, czy lampkę Prosecco. Tak jak lubisz!

Gdzie zjeść smaczne śniadanie blisko Krupówek? Villa Toscana, Sienkiewicza 10 to właściwy adres! Zapraszamy codziennie od 8:00 do 11:00 na śniadanie przed wyrzuszeniem w góry! Pyszne i pożywne śniadanie w Toscanie to podstawa dobrze rozpoczętego dnia!

Gdzie zjeść dobre śniadanie w ZakopanemPyszne i tanie śniadania w Zakopanem

Kategorie