Villa Toscana Zakopane
About us

About us

Restauracja Villa Toscana znajduje się w samym sercu zakopiańskich Równi Krupowych. Zapach pizzy wypiekanej w piecu, opalanym drewnem, kucharze z talentem kulinarnym oraz włoskim temperamentem prosto z Włoch, ciepłe wnętrza inspirowane alpejskim klimatem, a także profesjonalna i miła obsługa sprawią, że każdy poczuje się tu jak u siebie.

Ręcznie wyrabiane makarony, ravioli … to tylko początek kulinarnej przygody, którą przygotował dla Was nasz Szef Kuchni, bo nasza karta menu to prawdziwa podróż po włoskiej krainie smaków.

Jakość i smak potraw są dla nas najważniejsze. Dlatego też od lat współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami produktów z Włoch po to aby mieć pewność, że wszystko co serwujemy ma autentycznie włoski smak.

Nieodłącznym dodatkiem do dań jest oczywiście znakomite włoskie wino. W naszej karcie mamy między innymi toskańskie Chianti, wenecką Valpolicellę, czy Primitivo z Pugli, a także włoską kawę genialną w wersji espresso jak i latte.

Pragniemy aby Villa Toscana była symbolem dobrego smaku, gustu i kojarzyła się z najlepszym serwisem oraz niespotykaną atmosferą. Staramy się dbać o te wartości każdego dnia.